Fagseminar og julesamling

TotAl-gruppen inviterer til kombinert julesamling og medlemsmøte torsdag 12. desember.

– AI i tilvirkningsindustrien – en stadig mer automatisert fremtid

Hvordan kan kunstig intelligens (AI) forvandle tilvirkningsindustrien? Under fagseminaret, som er en blanding av foredrag og åpen diskusjon, får du innsikt i AI-utviklingen, hvordan du kan utnytte LLM-teknologi gjennom effektiv «prompt engineering», og hvilke muligheter AI gir for økt automasjon og smartere produksjon. I tillegg ser vi på strategisk implementering av AI i organisasjonen – hvor begynner man og hva prioriteres?

Rolf Skogling er VP i Hexagon Composites ASA skal lose oss gjennom samlingen. Han vil dele av deres erfaring med bruk av AI.

12. DESEMBER
11:30-12:00 – Ankomst, mingling og kaffe
12:00-14:00 – Seminar

Meld deg på seminaret her

Medlemsmøte

Julemøte i TotAl-gruppen

Nettverks- og relasjonsbygging er en sentral del av arbeidet i TotAl-gruppen. Vi håper du benytter anledningen til å bli med videre for en «førjulsfeiring» sammen med oss. Vi kombinerer enkel fingermat i vrimleområde i Fabrikkens egen InnovasjonsLab, hvor vi fortsetter vårt julemøte. 

Her får du en statusrapport fra fra TotAl-gruppen på sentrale aktiviteter vi er involvert i, både fra nettverksorganisasjon og fra økosystemet generelt. 

Det siste året har vi vært involvert i mange spennende prosjekter – både bedrifter og foreningen. Dette har åpnet mulighetene for flere av bedriftene i nettverket. Under møtet vil vi presentert noen eksempler, og vi håper på deling og erfaringsutveksling på tvers av bedriftene.

12. DESEMBER
14:00-14:45 – Enkel fingermat
14:45-16:00 – Julemøte TotAl-gruppen

Meld deg på julemøte her